Strzelinianki w gronie najlepszych

Strzeliński duet Barbara Wilk/Kamila Żołądek na podium Półfinału Mistrzostw Polski Juniorek. Zawody rozegrano w dniach 22-23 czerwca na obiektach Gimnazjum nr 2 im. Żołnierza Polskiego a zawodniczki UKS Tygrysy Strzelin zajęły II miejsce i zakwalifikowały się do ogólnopolskiego finału.
I miejsce zajęły zawodniczki MKS MOS Słupca (Antczak/Prządka), które pokonały nasz duet w zaciętym meczu finałowym. Na III miejscu ukończyły zawody reprezentantki Orkana Września a IV miejsce przypadło siatkarkom Aresu Nowa Sól. W dekoracji najlepszych zespołów i ceremonii zakończenia turnieju uczestniczyła m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin. Dorota Pawnuk podziękowała zawodniczkom za ambitną walkę i życzyła wielu kolejnych zwycięstw.

IMGP5053 IMGP5058 IMGP5061 IMGP5062 IMGP5032 IMGP5074 IMGP5145 IMGP5267 _DSC0450 IMGP4938 IMGP4955 IMGP4981 IMGP5013